Blizzard Raporlama Sistemi'nde Radikal Geliştirme

blizzard-raporlama-sisteminde-radikal-gelistirme

Blizzard oyuna yeni bir teknoloji ekleyerek oyuncuların daha doğru bir şekilde rapor edilmesini sağlayacak. Sıklıkla rahatsız edici bir dil kullanan oyuncular hesapları sessiz duruma gelecek ve rekabetçi modundan daha hızlı uzaklaştırılacak.

 

Blizzard LogoBlizzard

  • Bugünden başlayarak, oyuna uyguladığımız yeni teknoloji ile raporların doğruluğunu iyileştiren bir ekleme. Bu bize sürekli rahatsız edici bir dil kullanan ve sıklıkla rapor edilen oyuncuların hesaplarını sessize alma ve rekabetçi moddan uzaklaştırmamızı daha hızlı bir şekilde yapmamızı sağlayacak. Bu aksiyonlar özellikle devamlı olarak rahatsız edici bir dille taciz eden, kışkırtan ve bir yada daha fazla takım arkadaşına kötü davranan kişileri hedef almaktadır. Bu tarz davranışlar sadece maruz kalan kişilerin oyun deneyimini bozmayarak bütün takımın moralini ve efektifliğine zarar vererek herkesin maçtan aldığı eğlenceyi azaltmaktadır. Ek olarak, yakın zaman da AFK olan, oynamamayı seçen veya özellikle ölen kişileri rapor ettiğinizde konu ile alakalı nasıl bir sonuç alındığına dair bir bildirim maili alacaksınız. Hepinize oyun içi raporlama sistemini kullandığınız için teşekkür ederiz. Maçlarınızda negatif bir davranış yaşadığınızda ya da gördüğünüzde rapor etmeye devam edin. Sizin hareketleriniz daha sağlıklı bir topluluk için büyük bir etki yaratmaktadır.

 


YORUM YAZ

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekli.YORUMLAR (1)

tutarogun 23.04.2018

BİSMİLLAH DİYİP BAŞLAYALIM BAKALIM GÜZEL TÜRKİYE DESTEĞİ YAVAŞ YAVAŞ DÜZELİYOR İNŞ DEAMI OLURDA ŞU OYUNA TR DİL EKLERLER