Yeni Kahramanımız Deckard Cain

yeni-kahramanimiz-deckard-cain

Merakla beklediğimiz Pax East’de açıklanan yeni kahramanımız Diablo evreninden bize sürekli hikayeleri paylaşan ikonik karakter Deckard Cain. Oyuna melee support olarak gelecek olan karakter uzun bir süredir oyun severler tarafından istenilen isimlerden biri olarak yerini alıyordu. Çok yakında PTR’a gelmesi beklenen Cain’in yeteneklerine ve tanıtım videosuna gelin bir bakalım.

 

Pasif

Fortitude of the Faithful

En az yakınında 1 takım arkadaşı olduğunda, Deckard 10 armor kazanır ve basit yeteneklerinin dolum süresi %50 hızlanır.

 

Basit Yetenekleri

Healing Potion (Q)

Yere bir can iksiri bırakır ilk iksiri alan takım arkadaşı 230 can doldurur. En fazla 5 iksir aktif olur. (20 Mana ve 3 saniye dolum süresi)

 

Hoadric Cube (W)

Horadric Küpünü fırlatarak alan da bulunan tüm düşmanlara 80 hasar verir ve 1.75 saniye süre ile %40 yavaşlatır. (40 Mana ve 14 saniye dolum süresi)

 

Scroll of Sealing (E)

Üçgen şeklinde büyülü bir alan açarak içinde bulunan tüm düşmanlara 150 hasar verir ve 1.5 saniye süre ile düşmanları yere bağlar. (40 Mana ve 16 saniye dolum süresi)

 

Heroic Yetenekler

Stay Awhile and Listen (R1)

Kullanımdan 1 saniye sonra 3 saniyelik devam eden yetenek kullanır bu sırada önünde kalan düşmanları uyutur yetenek kullanması bittikten sonra uyuma efekti 2 saniye daha devam eder. Düşmanlar uyku sırasında her hangi bir hasar alırsa uyuma efekti sona erer. (60 Mana ve 60 saniye dolum süresi)

 

Lorenado (R2)

Yaratmış olduğu kasırga belitilen hedef yönüne doğru giderek devam eden bir şekilde önüne gelen tüm düşmanları uzaklaştırır. (40 Mana ve 30 saniye dolum süresi)