Yrel ve Alterac Valley Nexus'a Geliyor

yrel-ve-alterac-valley-nexusa-geliyor

Etkinlik paylaşımlarını zamanından önce yapmasına alışık olduğumuz Brezilyalılar bu sefer de 4 Haziran tarihinde açıklanması beklenen yeni kahramanımızı ve haritayı bizlere hediye etti. Hots ekibinin paylaştığı karlı görselden Warcraft temalı en çok istenen harita olarak Alterac Valley'in geleceğini tahmin ediyorduk. Yine de tek bir görsel tahminlerimizi doğrulasada haritanın mekaniği asıl merak uyandıran taraf olmaya devam ediyor.

Tabi warcraft temalı bir harita uzun zamandır beklenen ve istenilen warcraft etkinliğini de yanında getirecek gibi görünüyor. Şu an da tam olarak detaylarını bilmememize rağmen en son Nexomania etkinliğinde Sonya ve Lunara arasında taraf seçimi yaptığımız gibi bu sefer de Horde ve Alliance arasında bir seçim yaparak yeni etkinliğe dahil olacağız.

Görsellerden bizleri nelerin beklediğine kısaca bir bakarsak...

 

* Draenei ırkına ait ilk kahramanımız Yrel

* Warcraft oynayanların çok iyi bileceği Spirit Healer temalı Auriel skini

* Orc temalı Johanna skini

* Goblin temalı Junkrat skini

 

 

Sizlerde oyuna eklenecek bu harika yenilikleri merakla bekliyorsanız. 4 Haziran da yapılacak yayını kaçırmayın. Detaylara bir önceki haberimizden ulaşabilirsiniz.

http://www.heroesturkiye.com/haber-4-haziran-ekran-basina-yeni-kahraman-ve-harita-geliyor

 

 
YORUM YAZ

Yorum yazabilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekli.YORUMLAR (2)

Crude 4.06.2018

4 haziranda yayın olacağına dair resmi açıklamayı face yada twitter da göremedim.

Malkijan 4.06.2018

hemen paylaşım https://heroesofthestorm.com/en-us/blog/21793049/tune-in-as-we-reveal-the-next-hero-and-battleground-2018-6-1/